Gminy pozyskują spore środki z programu Cyberbezpieczny Samorząd – kwantyfikacje dochodzą do 1 mln. pln – ad exemplum: Inowrocław

Gmina Inowroclaw to przykład Jednostki, która zazwyczaj krotko – ad rem, bardzo merytorycznie –  odpowiada na nasze wnioski – trzeba przyznać, że Klan rodziny Bejzów – ma ex professo opanowaną sztukę związaną z zadawaniem i udzielaniem odpowiedzi w trybie Ustawy o dostępie do Informacji Publicznej (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 902.).
I nie piszę tego w pejoratywnym sensie    – wręcz przeciwnie – chapeau bas.
Być może ich know how – to w pewnej mierze w małym stopniu nasza zasługa, gdyż do Inowrocławia – nasze wnioski dostarczamy już od ćwierć wieku, a zauważyłem pewną zbieżność pomiędzy wioskami ex cathedra Pana Bejzy Juniora, a formą naszych wniosków.
Tak czy inaczej – można koniem ze skrzydłami latać początkowo daleko i wysoko, ale upadek może być bolesny … a można też jak My i Pan Bejza Junior  – ciężką pracą pytać, szukać – i wtedy gdzieś zawsze – jak Feniks (nie mylić z Filiks – ta Pani też potrafi werbalnie pytać do upadłego… )   – prawda  wypłynie – to tylko kwestia czasu.
Adam Szulc 608-318-418 


Choć natura ludzka jest ułomna – gdybym miał do wyboru pegasusa lub feniksa , może też – jak większość ludzi – wybrałbym początkowo pegasusa … (DNA podpowiada zawsze, że mniejszy wysiłek, i krótszy efekt –  są wartościowsze) 
Dlatego tak ważna jest kontrola – w tym kontrola w trybie art 61 Konstytucji RP i odnośnych dyspozycji ustawowych – scilicet –  Ustawy o dostępie do informacji publicznej (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 902.)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*