Odpowiedź od Prezydenta Bydgoszczy vs brak odpowiedzi od Burmistrza Chocinowa

Jesteśmy pod wrażeniem merytorycznej odpowiedzi na nasz wniosek jakiej – ad rem – udzielił Prezydent Bydgoszczy. Ex professo bez uników i rozwlekłych wynurzeń, bona fides i pro publico bono (świadomie używam takiego słownictwa – niech rozumieją nieliczni wszak dla tych co nie rozumieją to ezoteryka)
Poniżej wzmiankowane skany odpowiedzi Pana Prezydenta – Chapeau bass panie Prezydencie.
PS: jesteśmy oczywiście świadomi, że odpowiedź przygotowywali Panu Pracownicy – tym większy Szacun – że tak Pan sobie dobrze z tymi Urzędnikami radzi – wszak przygotowali Panu dossier formalne na poziomie 10 w skali od 0 do 10 – z zachowaniem status quo pomiędzy formą i treścią.
A contrario – chciałem zacytować odpowiedź z Gminy Chocinów – zazwyczaj odpowiedzi są enigmatyczne, lakoniczne i ad persona … oraz przychodzą po czasie lub wcale (notabene ad hoc – złożymy tam skargę do RG w trybie art. 229 KPA – w przedmiocie permanentnego pogwałcania art. 225 kpa i art 14 uoddip.
Więc chciałem rzeczoną Odpowiedź – Prezydenta Bydgoszczy ex cathedra – zestawić – versus – z Odpowiedzią z Burmistrza Ciechanowa, ale okazało się że jeszcze nie odpowiedzieli … natomiast w międzyczasie Burmistrza Chocinowa aresztowano za jazdę po pijanemu samochodem więc pozostaje mi zamieścić link do publicity (link do art. prasowego TVP3) w sprawie aresztowania Burmistrza Chocinowa za jazdę po pijanemu …. może lepiej dla niego i mieszkańców byłoby gdyby w tym czasie odpowiadał na nasz wniosek … sic ! i Amen
PS: Nomen omen – prosimy o zorganizowanie szkolenia z jawności i transparentności – dla Burmistrza Chocinowa i Paru innych Gmin (dostarczymy listę Oprócz Chocinowa inter alia: Sieroszewice, Lyski, etc) – tylko niech pojadą do Bydgoszczy … pociągiem.
VIDE:

VERSUS: Obiecany link : Burmistrz Chocianowa spowodował kolizję i trafił do aresztu. Odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu (tvp.pl)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*